![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegellampett 13429063
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: sekelskifte sent 1800-tal spegel spegellampett speglar väggljusstake
-
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:06
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57
-
3240 Spegeltrymå
Empirestil. Höjd: 58+ 170
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:28
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: sekelskifte sent 1800-tal spegel spegellampett speglar väggljusstake
-
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:06 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57 -
3240 Spegeltrymå
Empirestil. Höjd: 58+ 170
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:28